Tag: Mercedes

Makina e re garuese e Mercedes-it, 100% elektrike

E FUNDIT! VW, BMW dhe Mercedes Benz në telashe, Gjermanët edhe një herë në krye të skandaleve

Auto 4 years ago

Mercedes mund të sjellë karikimin wireless për modelin e vitit 2017

Auto, Tech 4 years ago

Mercedes Benz: ‘S-Class’-i do ndërtohet nga njerëz, jo robota