Tag: Asus

ASUS i paparashikueshëm, lançon laptopin më të hollë në botë

Studim/ Apple është i vetmi që nuk gënjen për baterinë e laptopit

Tech 5 years ago

Asus C300SA Chromebook pritet të vijë me CPU Braswell dhe 4GB RAM

Tech 5 years ago

Asus VivoMini VC65 me 4 hard drive

Mobile 5 years ago

Asus ZenFone Zoom me 4 GB RAM pritet të lançohet së shpejti