Krijuesi i lojës më popullore në botë, EA Sports, ka lançuar trailerin e lojës së futbollit, FIFA 18.

Risia e këtij viti do të jenë legjendat e futbollit ndër vite që do të përfshihen në lojë, si Maradona, Pele, Ronaldinho, dhe Ronaldo.

TechSot.Al ju sjell videon.